Zabiegi z zastosowaniem specjalistycznych kwasów terapeutycznych

Chwila dla Ciebie

Image

Zabiegi z zastosowaniem specjalistycznych kwasów terapeutycznych

  • Zabieg z użyciem monopeelingów terapeutycznych (kwasy) - delikatne złuszczanie naskórka, doskonale sprawdza się przy cerze szarej, trądzikowej, z przebarwieniami, z bliznami potrądzikowymi, czy z rozszerzonymi porami skórnymi. Zabiegi te są również polecane na zregenerowanie cer nadwrażliwych, atopowych, suchych. Zabieg wykonywany jest na preparatach firmy PEEL MISSION.
  • Zabieg silnie nawilżający z kwasem azjatykowym - do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia. Tuż po zabiegu da się poczuć ten komfort na skórze, jak wspaniale jest nawodniona. Zabieg jest bezinwazyjny, dający wspaniałe ukojenie.
  • Zabieg z linii B-LIKE® PEEL - stosowany jest w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych i uzyskania efektu odmłodzenia. Składniki preparatów wpływają na poprawę napięcia, elastyczności oraz zwartości skóry. Regularne stosowanie pielęgnacji z linii B-LIKE® PEEL wpływa na zachowanie młodego wyglądu. Idealny, jako zabieg bankietowy.
  • Zabieg z kwasem gentyzowym - zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym. Zabieg dedykowany dla skór z przebarwieniami o różnej etiologii.
  • Zabieg z kwasem huminowym - zabieg stymulujący syntezę kolagenu, dzięki czemu: zwęża pory, wygładza teksturę skóry, redukuje zmarszczki, ujędrnia i napina skórę. Zabieg polecany do cer z tendencją do rozszerzonych porów skórnych wynikających z wieku.

Zapraszamy do Rezerwacji Online.

Poznacie tam wolne terminy, ceny, czas poświęcony dla Was.