Zabiegi pielęgnacyjne

Chwila dla Ciebie

Image

Zabiegi pielęgnacyjne:

  • Zabieg silnie przeciwzmarszczkowy z neuropeptydem działającym podobnie jak toksyna botulinowa (nieinwazyjny zabieg o sile botoksu) - zabieg działa silnie przeciwzmarszczkowo. A zawarty w nim aktywny składnik, Syn®-Ake to neuropeptyd naśladujący działanie toksyny węża Temple Viper i jest najsilniejszym peptydem rozkurczającym. Nie jest toksyczny i nie wywołuje też odpowiedzi ze strony układu immunologicznego, dzięki czemu nie powstają przeciwciała na to białko. (*)
  • Zabieg silnie regenerujący z kwasem laktobionowym do cery wrażliwej, atopowej, z trądzikiem różowatym, dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią, po zabiegach dermoestetycznych (po laseroterapii czy peelingach chemicznych). Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, zwiotczeniu cery. Zabieg ten może być stosowany latem, gdyż ten kwas nie uwrażliwia cery na promieniowanie UV. (*)
  • Zabieg przeciwzmarszczkowy z ekstraktem z czarnej perły i kawioru - dla cer wymagających regeneracji, nawilżenia, napięcia oraz dla tej, która potrzebuje intensywnego odżywienia. Zabieg jest z masażem twarzy, szyi, dekoltu. Jest możliwość połączenia go m.in. z peelingiem kawitacyjnym. (*)
  • Zabieg do cery wrażliwej, nadreaktywnej o właściwościach silnie łagodzących, m.in. fitokompleksem roślinnym, jagodami acai - zabieg zmniejsza wrażliwość cery na odczuwanie ciepła, bólu i dotyku, a tym samym łagodzi odczuwanie nieprzyjemnych wrażeń.

Zabiegi pielęgnacyjne zaznaczone (*) są wykonywane na szyi i dekolcie!!! Przed każdym zabiegiem omawiamy problem cery i dobieramy odpowiedni zabieg pielęgnacyjny, gdyż każda osoba wymaga indywidualnego podejścia.

Zapraszamy do Rezerwacji Online.

Poznacie tam wolne terminy, ceny, czas poświęcony dla Was.