Zabiegi oczyszczające

Chwila dla Ciebie

Image

Zabiegi oczyszczające:

  • Zabieg wodorowego oczyszczania cery z infuzją telenową - polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.
  • Zabieg manualnego oczyszczania - omówienie rodzaju cery i jej problemów - wywiad, demakijaż, peeling, przygotowanie cery do oczyszczania, m.in. poprzez masaż, oczyszczanie, dezynfekcja, ampułka, maseczka kojąco-wyciszająca o właściwościach dostosowanych do potrzeb danej cery. Omówienie pielęgnacji domowej. Zabieg ten jest wykonywany głównie na twarz.
  • Peeling kawitacyjny + ampułka + maska kremowa lub maska algowa - bezbolesne, bezinwazyjne oczyszczanie skóry twarzy, szyi, dekoltu, przy jednoczesnym jej nawilżeniu za pomocą zjawisku kawitacji. Zabieg też ma właściwości przeciwbakteryjne, a także ujędrniające, rozjaśniające, poprawiając ukrwienie cery, pobudzając ją do lepszej i szybszej regenaracji. Po wykonaniu złuszczenia następuje nałożenie ampułki i maski w zależności od potrzeb Twojej cery. Ze względu, że mamy tutaj zabieg z ultradźwiękami to PRZECIWWSKAZANIEM JEST: ciąża, implanty metalowe w ciele (m.in. rozrusznik serca, aparat na zęby), nowotwory, ropne zmiany na skórze.

Zapraszamy do Rezerwacji Online.

Poznacie tam wolne terminy, ceny, czas poświęcony dla Was.