Dla Ciebie

Do zobaczenia

Nasza oferta

Image

Zabiegi oczyszczające

Skóra oczyszczona, nawilżona i pełna blasku.
-- NOWOŚĆ -- infuzja telenowa

po więcej

Image

Zabiegi pielęgnacyjne

Odpowiednia pielęgnacja twarzy i ciała pomaga zachować młody wygląd. Po takich zabiegach cera nabierze blasku, jest świeża i nawilżona.

po więcej

Image

Kwasy terapeutyczne

Kwasy terapeutyczne.

po więcej

Image

Kosmetyka dłoni i paznokci

Dłonie i paznokcie poddawane są zabiegom mocno nawilżającym, odżywczym i rozjaśniającym, natomiast stopy peelingowi i masażowi, jak również usuwany jest zbędny naskórek.

po więcej

Image

Kosmetyka stóp i paznokci

Stopy poddawane są peelingowi i masażowi. Efektem naszego zabiegu to przede wszystkim gładka, delikatna i miła w dotyku skóra.

po więcej

Image

Kosmetyka relax

Masaż może uwolnić od nadmiernego napięcia czy złagodzić zmęczenie i odprężyć. Jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

po więcej

Image

Depilacja

Jest techniką bezpiecznego usuwania zbędnego owłosienia za pomocą światła lasera. Zabieg ten jest dobierany indywidualnie do rodzaju i stopnia owłosienia.

po więcej

Image

Henna i laminacja rzęs

Zabieg ten sprawia, że twoje rzęsy są podkręcone i uniesione od samej nasady, dzięki temu oczy wydają się większe, a rzęsy dłuższe.

po więcej

Dlaczego ATELIER URODY CZTERY PORY ROKU?

Salon kosmetyczny Atelier Urody Cztery Pory Roku znajduje się w Krzeszowicach. To wyjątkowe miejsce w zaułku krzeszowickiego centrum, gdzie zadbamy o Twój wygląd oraz samopoczucie. W naszym gabinecie wykonujemy między innymi manicure, pedicure oraz zabiegi pielęgnacyjne.
Zapewniamy kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. U nas będziesz pod opieką specjalistów, którzy specjalnie dla Ciebie dobiorą odpowiednie zabiegi kosmetyczne i udzielą przydatnych porad związanych z pielęgnacją skóry i paznokci.

0K
Grono Klientów
0
Lat doświadczenia
0%
Zadowolenie

Zadowoleni Klienci

Zapraszamy do Rezerwacji Online.

Poznacie tam wolne terminy, ceny, czas poświęcony dla Was.