O nas

Image Image

Nasza misja

Gabinet kosmetyczny Atelier Urody, to miejsce w którym odbywały się i mam nadzieję, że nadal będą się odbywać, spotkania z kobietami pełnymi pasji do życia.

Zapewniamy kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. U nas będziesz pod opieką specjalistów, którzy specjalnie dla Ciebie dobiorą odpowiednie zabiegi kosmetyczne i udzielą przydatnych porad związanych z pielęgnacją skóry i paznokci.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i śledzimy nowe trendy kosmetyczne, ponieważ zależy nam na spełnieniu oczekiwań każdego Klienta. Swoją pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wszystkie zabiegi kosmetyczne, wykonujemy z wykorzystaniem kosmetyków sprawdzonych marek, takich jak: THEO MARVE, PEEL MISSION, OPI, GEHWOL, DEPILEVE, ELLEBANA. Są to marki z produktami, które od lat cieszą się zaufaniem.

  • Manicure
  • Pedicure
  • Zabiegi kosmetyczne

Team Atelier Urody

Czekamy tylko na Ciebie.

Agata

Agata

kosmetyczka

Kosmetyczka z pasji do ludzi. Interesuję się rozwojem osobistym, a co za tym idzie urodą nie tylko zewnętrzną. Według niej, dbanie o urodę to coś więcej niż tylko wizyta w gabinecie kosmetycznym. To naturalna, nieinwazyjna pielęgnacja, dzięki której można wydobyć swoje indywidualne, naturalne piękno

Justyna

Justyna

kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i z pasji. Uwielbia rozwiązywać skomplikowane problemy z cerą i potrafi celnie wskazać najlepszą formę jej pielęgnacji. Nie obcy jest też dla niej temat podologii, a więc pielęgnacja stóp i pedicure jest jej mocną stroną.

Zapraszamy do Rezerwacji Online.

Poznacie tam nasze zabiegi, wolne terminy, ceny oraz czas, który Wam poświęcimy.